Buffalo Bill

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Stadnina o wyjątkowo szerokim wachlarzu usług i dostępnych atrakcji - zarówno dla tych, którzy urodzili się w siodle, jak też i takich, którzy nigdy nie mieli w zasięgu ręki żywego konia. Nauka jazdy wierzchem, zwłaszcza pod okiem doświadczonych szkoleniowców, nie powinna nastręczać wielkich trudności. A po tym zaczyna się prawdziwa zabawa.

Wielką popularnością - i pewnie całkowicie zasłużenie - cieszą się wypady w teren: do pobliskich lasów i na nadmorskie plaże. W wariancie kilkugodzinnym lub wielodniowym. Ośrodek posiada też uprzęże i platformy, które umożliwiają jazdę osobom z niepełnosprawnymi nogami.

Dla zaawansowanych jeźdźców organizowane są m.in. treningi skoków przez przeszkody oraz ćwiczenie koordynacji i równowagi na końskim grzbiecie. Po odpowiedniej dawce, jazda na oklep będzie równie prosta co siedzenie w bujanym fotelu. Wisienką na torcie są rozgrywki sportowe: w szlachetne polo lub “nieco” mniej dystyngowany horseball - miks koszykówki, rugby i dynamicznej jazdy konnej.

Buffalo Bill proponuje jeszcze m.in. tematyczne obozy jeździeckie dla dzieci czy widowiska, jak “Więcej niż Dziki Zachód” czy “Opowieść o Szlaku Jantarowym”. W stadninie żyje na co dzień ponad 30 koni o różnej wielkości, charakterystyce i maści. Ośrodek posiada też rozbudowaną infrastrukturę, od stajni po parkur.

Cennik

Ceny "najpopularniejszych wariantów wycieczek i usług" w Szkole Jazdy Konnej Buffalo Bill w Jantarze:

jazda w grupie nad morzem (również z asystą instruktora) - 100 zł

trening w terenie dla zaawansowanych - 100 zł

trening skoków - 200 zł

gra w polo - 300 zł za "mecz"

intensywne obozy jeździeckie i szybka nauka - 300 zł za dzień

Mini przewodnik

Ośrodek hippiczny “na bogato”. Przy czym chodzi o coś więcej niż dużą liczbę koni (zwykle ok. 30-35) mieszkających w stadninie. Buffalo Bill wyróżnia się dużą liczbą propozycji. Oferta obejmuje m.in. naukę podstawy jazdy konnej, terenowe wypady i rajdy (także dla niepełnosprawnych),skoki przez przeszkody, grę w polo i horseball oraz kilka kolejnych atrakcji.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja