Ale ten czas leci!

Klasycznym schematem w naszym życiu jest że gdy już człowiek osiągnie ten wiek “dorosłości”, czyli magiczne 18 wiosen, pierwszy rok czy dwa może mu przelecą w miarę wolno. Potem okazuje się jednak - że to wszystko nagle przyśpiesza.

Śmieszna historia - będąc dzieciakami, narzekamy że już chcemy być dorośli, a potem w drugą stronę - marudzimy jak czas szybko mija. Tak samo było w tym roku - ze stycznia nagle zrobił się grudzień. Już niedługo święta, a jeszcze niedawno było lato!

W styczniu znowu większość z nas będzie przypadkiem wpisywać 2014 w rubrykę roku, i miesiąc nam zejdzie na zmianę nawyków. Do tego czasu przeżyjemy kolejne magiczne święta, imprezowego sylwestra i w większości bardzo bolesny Nowy Rok. Oczywiście do świąt pozostało nam około miesiąc, co wydaje się długim okresem - nic bardziej mylnego. Miesiąc potrafi minąć jak z bicza strzelił!

Wielu z Was na święta wyjeżdża. Jedni do rodziny, inny wynajmują pokój w hotelu lub pensjonacie, i tam spędzają swoje świąteczne urlopy. A Wy, co planujecie?

Jeśli chcecie zwiedzić Polskę na święta, polecamy najlepsze miejsca!

Dodano: 2014-12-04
Komentarze (0)
Dodaj komentarz