Kto może poważnie myśleć o konferencjach w Sztutowie?

Generalnie w świecie biznesu i nauki przyjęło się sądzić, że na konferencje organizowane w najróżniejszych celach najlepiej nadają się duże miasta. Takie, gdzie funkcjonuje nie tylko rozbudowane zaplecze konferencyjne i noclegowe, ale też istnieje duży potencjał rozrywkowo-rekreacyjny. Sztutowu cokolwiek daleko do takiego opisu, czyż nie?

To wcale jeszcze nie oznacza, że Sztutowo zupełnie nie istnieje na rynku konferencyjnym. O tym, że jest dokładnie odwrotnie najlepiej świadczy działalność kilku obiektów noclegowych dysponujących salami konferencyjnymi. I to nawet takimi, które mogą pomieścić 100 osób. Oczywiście nie brakuje im niezbędnego wyposażenia, takiego jak multimedialne rzutniki, głośniki, bezprzewodowe mikrofony, dostęp do internetu czy flip charty. Właściwie wszystko, co można znaleźć w ofertach bardziej renomowanych miejscowości ogłaszających się na portalach konferencyjnych. Do tego propozycje atrakcji integracyjnych, w rodzaju wieczorków muzycznych, jazdy terenowymi pojazdami czy gry w paintballa.

Dla dużych firm to pewnie i tak będzie za mało, ale mniejsze grupy wybierające się na prezentacje, panele dyskusyjno-robocze czy szkolenia mogą się już poważnie zastanawiać. W Sztutowie z pewnością zastaną spokojną, sprzyjającą merytorycznej pracy atmosferę. A tym, którym jednak zależy na bardziej wyrafinowanych atrakcjach dodatkowych, niech zajrzą chociażby na https://konferencje.net.pl/krakow i wybiorą jakąś interesującą propozycję.

Dodano: 2017-09-22 09:00:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz