Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Sztutowa do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy ze Sztutowa, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Sztutowie bez wątpienia potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i proste rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem cen pobytów.


Niewątpliwym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA 30.11.2015 13:01

Korzystamy z niego już od kilku miesięcy i u nas rzeczywiście sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu bardzo użyteczny program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z prostymi zasadami korzystania i co ważne - bezpłatny! Bardzo usprawnia nam codzienne funkcjonowanie. Polecamy!

Bałtyk Resort 30.11.2015 13:16

W naszym pensjonacie używamy NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się bardzo funkcje dodatkowe, a szczególnie raporty, których nie widzieliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodawane są bardzo szybko, więc wszystko odbywa się naprawdę płynnie.

Dodaj komentarz